image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet 9. B

Školní výlet 9. BSvůj závěrečný výlet si naše třída skvěle užila v kempu v Osoblaze. Ve čtvrtek 20. i v pátek 21. června nám přálo počasí. Většinu času jsme strávili společnou zábavou, zahráli jsme si párový turnaj v badmintonu, pink ponk, ruské kuželky a noční „schovku“. Večer jsme strávili u ohně, kde jsme si připomínali společné zážitky z 9 školních let. Také jsme se vydali na výpravu do osoblažského centra, prohlédli si místní židovský hřbitov a muzem ve staré rozpadlé německé škole. Zde jsme měli skvělé průvodce, p. ředitele a historika Hrabovského a jeho partu zdejších deváťáků. V pátečním vedru jsme se vzájemně osvěžovali poléváním vodou z pet lahví. Sranda a přátelská atmosféra pokračovala až do příjezdu do Krnova. Došlo nám, jako pokaždé, že jsme skvělá parta a jen neradi se budeme letos loučit a odcházet na střední školy. Za své milé žáky napsali Obručovi.

Galerie