image
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Družina

Družina


Informace o provozu školní družiny v roce 2023/2024

Školní družina sídlí v budově školní jídelny naproti zdravotnického zařízení. V prvním patře se nachází šest oddělení, které vedou vychovatelky: Veronika Juříčková 1. oddělení, Jana Glösslová 2. oddělení, Alena Schoberová, DiS. a Helena Hájková 3. oddělení, Lucie Vychodilová 4. oddělení, Zuzana Dědicová 5. oddělení, Ivana Pavlacká 6. oddělení a Helena Hájková 7. oddělení.

Školní družina pracuje ve třech etapách

1. etapa

První etapa od 06:00 do 07:40 hodin, kde dítě může chodit nahodile, bez závazné přihlášky.

2. etapa

Druhá etapa je od 11:30 do 15:00 hodin, kde děti pracují ve svém oddělení, dle svých plánů pod vedením své vychovatelky. Každé oddělení má svůj specifický časový rozvrh, dle délky vyučování ve škole.

3. etapa

Třetí etapa je od 15:00 do 16:30 hodin, kde děti aktivně pracují ve zvolených kroužcích školní družiny nebo ve sběrném oddělení vychovatelky, která drží zavírací službu.

Za pobyt ve školní družině se dle zákona platí školné 150,- Kč za měsíc a to úhradou na účet školy, kde každé dítě má svůj variabilní symbol, který obdrží u ekonomky školy.

Nabídka kroužků

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Aktiváček Turistika Tvoření Deskové hry Míčové hry
Aktiváček Zvídálek

Sportovní hry pro

žáky 1. - 2. tříd

Deskové hry  
Kreativčata

Zábavné tvoření pro

žáky 3. - 5. tříd

Zábavné tvoření pro

žáky 1. - 2. tříd

Sportovní hry pro

žáky 3. - 5. tříd

 

Tisk dekorativními razítky

Jednodušší už to ani být nemůže. Namočte houbičku do barvy, o hranu lahvičky otřete z houbičky přebytečnou barvu. 

Více

Publikováno včera v 20:20

Pískování - malujeme a tvoříme z barevného písku

Pískování je zábavnou, kreativní aktivitou, která je určena pro všechny. Založena je na aplikaci barevného písku na lepící šablonu, která je rozdělena do několika částí. Tato tvořivá činnost působí relaxačně a redukuje proto i přebytečný stres.

Více

Publikováno včera v 20:10

Den matek

Den matek se blíží a děti ze školní družiny se na něj s paní vychovatelkou pilně připravovaly. Společně nacvičily písničky a básničky. Maminky se dojatě usmívaly a tleskaly svým ratolestem.

Více

Publikováno 8. 5. 2024 11:57

Čarodějnický rej

Čarodějnický rej

SPgŠ a SZŠ Krnov uspořádala pro naše děti ze školní družiny ČARODĚJNICKÝ REJ, kterého se zúčastnily 1. třídy a přípravná třída. Děti si vyzkoušely různé čarodějnické soutěže, naučily se zaklínadlo s kouzelnou hůlkou, dostaly drobné dárečky na památku a celou akci si pořádně užily.

Více

Publikováno 8. 5. 2024 11:42

Studentky se loučí

Praxe

Děti z prvního oddělení školní družiny se loučily s praktikantkami, které si pro ně připravily pohádku a soutěže. Bylo to super. Děkujeme.

Více

Publikováno 8. 5. 2024 11:36

Čarodějnická stezka

Datum konání: 27. 4. 2024

čarodějnická stezka

Krásnou procházku lesem s čarodějnickými úkoly zakončenou na Ježečkově paloučku si v sobotu užili rodiče se svými dětmi .V cíli čekaly čarodějnice, které zkontrolovaly dětem splněné úkoly a správně vyluštěnou tajenku.

Více

Publikováno 29. 4. 2024 21:18

Lady day

Datum konání: 11. 4. 2024

Lady day

Lady day ve školní družině. Dne 11. 4. si děvčata ve školní družině užila úžasné odpoledne. Na návštěvu přijela paní Paluchová, která jim ukázala, jak správně pečovat o pokožku pleti. Děvčata dostala do rukou vatový tampónek a samy si mohly vyzkoušet, jak správně si pleť vyčistit. Akce Lady day se jim moc líbila.

Více

Publikováno 15. 4. 2024 21:31

Aktiváček na bazéně

Aktiváček na bazéně

S dětmi z Aktiváčku jsme si užili krásný sluníčkový den na bazéně a zakončili výbornou zmrzlinou.

Více

Publikováno 14. 4. 2024 20:23

Jarní věneček

Jarní věneček

K zavěšení na dveře, do okna nebo do interiéru, nazdobený drobnými jarními dekoracemi. Co budete potřebovat - věneček bez ozdob, umělé květy různých tvarů i barev, umělé zelené rostlinky, tavící pistoli, ozdobnou stužku…a máte hotovo - doma na vás dýchne hned jaro. Všem dětem se věnečky moc povedly a určitě udělaly doma velkou radost.

Více

Publikováno 14. 4. 2024 20:22

Výrobky ze sádry

Výrobky ze sádry

Tentokrát si děti vyzkoušely odlívat sádru do nachystaných silikonových forem. Malování sádrových odlitků je něco trochu jiného než malovat na papír. Je potřeba si nejprve odlitky zhotovit a to s sebou přináší míchání, odlévání, schnutí a čekání na finální výsledek. A to je přeci jenom zábava navíc. Práce byla zajímavá a všechny těšila. Do vajíček jsme dali magnetku a ostatní výrobky si děti mohou naaranžovat do košíků nebo kamkoliv jinam.

Více

Publikováno 14. 4. 2024 20:20