Úvod > Škola > Družina > Družina má talent

Družina má talent

Ve čtvrtek odpoledne se prostor školní družiny proměnil v jeviště pro soutěžící a hlediště pro diváky a porotu. Všech 7 oddělení hledalo svůj talent. Přihlášené děti soutěžily v tanci, zpěvu, recitaci, hře na hudební nástroj, beat boxu, gymnastice, řecko-římském zápase a speciální kategorie byla určena dětem, které rády malují.
Na startovní listinu se zapsalo 46 soutěžících. Rozhodování poroty, komu dát více bodů, nebylo vůbec jednoduché.
Ve sportovní kategorii si 1. místo vybojovala Anabel Židová s baletem, 2. místo si vytančila Eliška Zdvyhalová a 3. místo obsadila rovněž tanečnice Eliška Slívová.
V hudební kategorii se na 1. místě umístil malý klavírista Christos Novák, 2. místo obsadil Janis Kotlár s beat boxem a 3. místo si zasloužila Anděla Uličná za hru na flétnu.
V kategorii mladší kreslíři se na 1. místě umístila Lucie Závěšická, na 2. místě Klára Kittnerová a na 3. místě Vanesa Horáková.
V kategorii starší kreslíři se na 1. místě umístila Julie Vychytilová, na 2. místě Eliška Kavanová a na 3. místě Bea Havlíčková.
Samozřejmě se nezapomnělo ani na ostatní soutěžící, kterým patří velké ocenění za odvahu zúčastnit se a předvést to, co se v průběhu roku naučili. Děkujeme také skvělé a spravedlivé porotě ve složení p. uč. Magdalény Košárkové, p. uč. Magdalény Bezděčíkové a p. asistenta Petra Bártka.
Všem moc děkujeme a příští rok si tuto akci s radostí zopakujeme.