image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt Obnovitelné zdroje energie

Projekt Obnovitelné zdroje energieŽáci 6.B třídy v rámci výuky fyziky pracují na projektu "Obnovitelné zdroje energie". Projekt bude obsahovat 3 základní části. 

První část je seznámení se s problematikou OZE + tvorba referátů na toto téma. Druhá část je skládání větrné elektrárny LEGO Creator 10268 VESTAS Wind Turbine, jedná se o tvůrčí skupinovou práci, k dispozici máme 2 sady. Třetí část by měla nastat před letními prázdninami, a to návštěva lokality, kde se větrné elektrárny nyní stavějí - konkrétně je to Dívčí Hrad na Osoblažsku.

Děkujeme za podporu projektu společnosti RenoEnergie, a.s. Klimkovice a Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ Krnov, Žižkova 3.

Pomáhají nám dělat školu moderně, soudobě a tak, aby bavila.

Ing. Michal Brunclík

vyučující fyziky