image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní kolo ve vybíjené

Okresní kolo ve vybíjenéVe čtvrtek 18. 4. 2024 proběhl na ZŠ Žižkova turnaj okresního kola ve vybíjené smíšených družstev žáků 4. a 5. ročníků základních škol. Zúčastnilo se celkem pět škol z celého okresu. Hrálo se systémem každý s každým a po dlouhých výměnách a bitvách zvítězilo družstvo ZŠ Rýmařov. Družstva na druhém až čtvrtém místě dosáhla stejného počtu bodů, takže rozhodoval počet vybitých hráčů. Na druhém místě ZŠ Smetanův okruh Krnov, třetí místo ZŠ Bruntál, čtvrté místo ZŠ Žižkova Krnov a páté místo ZŠ Vrbno pod Pradědem. Celý turnaj se nesl v duchu fair play. Naše družstvo startovalo pod vedením zkušené tělocvikářky Mgr. Naděždy Ručkové a Ing. Petra Adamiho.

Děkujeme našim hráčům za reprezentaci školy – jmenovitě Jan Straškraba, Lukáš Švrček, Filip Stříž, Lukáš Kotlár, Jakub Demel, Vít Heler, Radka Zemanová, Julie Vychytilová, Ella Legerská, Martin Bezděk, Erik Hejsek, Jakub Hymon, Ondřej Paseka.

Galerie