image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní kolo Poháru rozhlasu

Okresní kolo Poháru rozhlasu

V pátek 3. 5. proběhlo na atletickém stadionu v Krnově okresní kolo Poháru rozhlasu.
Naši mladí atleti se v konkurenci škol z celého okresu rozhodně neztratili. Društsvo starších žáků obsadilo krásné 2. místo ????. Družstvo mladších i starších žákyň skončilo na 3. místě ????a jen o pár bodíků unikla medaile družstvu mladších žáků, kteří vybojovali 4. místo.
Ve štafetách 4x60 m vybojovali starší chlapci zlato, starší žákyně stříbro a mladší žákyně bronz.
Nejlepších individuálních výsledků dosáhli:
Laura Lášová, která získala zlato ve skoku dalekém a stříbro ve skoku vysokém, Eva Masná vybojovala stříbro ve vrhu koulí,
Matěj Rozsíval bral bronz ve vrhu koulí a pro bronzovou medaili si doběhla také Tereza Stuchlíková v běhu na 800 m.
Všem atetům děkujeme se skvělou reprezentaci školy a medailistům gratulujeme. ????
Poděkování patří také žákům 9. ročníků, kteří pomáhali rozhodčím.