image
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Adaptační vycházka 6. B

Adaptační vycházka 6. BVe středu, 6. 9. 2023, měla třída 6. B svůj "adapťák", jehož cílem bylo zejména lepší vzájemné poznání se krnovských a úvalenských spolužáků v novém kolektivu.  Na úvod jsme si ve třídě řekli, s jakými očekáváními vůbec na druhý stupeň žáci vstupují, na co se těší, z čeho mají obavy. Následně jsme vyrazili k Petrovu rybníku. 

Tam jsme si v týmech zahráli různé hry a soutěže (papíroví hadi, skřítci z přírodních materiálů, míčová hra p.r.d.e.l.), při kterých jsme se dobře pobavili, poznali, v čem je kdo dobrý apod. Na závěr proběhlo vyhodnocení, každý obdržel sladkou odměnu a placku k připnutí na batoh. Celá akce se vyvedla také díky pomoci paní učitelky Hany Vlčkové a pana asistenta Martina Škapy. 

Ing. Michal Brunclík, třídní učitel 6. B

Galerie