Žáci devátého ročníku naší školy se 15. května zúčastnili besedy o sektách, která byla zaměřena na prevenci rizikového chování, rozvoj kritického myšlení a bezpečné rozhodování v každodenním životě. Program byl veden odborníkem, který žákům srozumitelnou formou přiblížil, jak sekty fungují a proč mohou být pro mladé lidi nebezpečné.