Den Země jsme v přípravné třídě oslavili tím nejlepším způsobem - společně.
Odpoledne jsem se sešli s rodiči a dětmi u školy, vybaveni rukavicemi a pytli, a vyrazili uklidit okolí školy i cestu kolem řeky. Děti si vyzkoušely, že i malý čin pomáhá přírodě a že péče o naši planetu má smysl. Za odměnu nás čekalo příjemné posezení u ohně a opékání špekáčků. Společně jsme prožili krásné odpoledne, a hlavně ukázali dětem, že na Zemi záleží každému z nás.