Informace o provozu školní družiny v roce 2021/2022

Děti jsou rozděleny do 6-ti oddělení, ve kterých pracuje šest vychovatelek. Žáky prvních tříd vedou vychovatelky Lucie Vychodilová a Ivana Pavlacká. Žáky druhých tříd vedou vychovatelky Zuzana Dědicová a Jana Glösslová. Žáky třetích tříd vede vychovatelka Stanislava Svobodová. Žáky čtvrtých a pátých tříd vede vychovatelka Alena Schoberová.

Školní družina pracuje ve třech etapách

• 1. etapa

První etapa od 06:00 do 08:00 hodin, kde dítě může chodit nahodile, bez závazné přihlášky
  • 2. etapa

Druhá etapa je od 11:30 do 15:00 hodin, kde děti pracují ve svém oddělení, dle svých plánů pod vedením své vychovatelky. Každé oddělení má svůj specifický časový rozvrh, dle délky vyučování ve škole.
  • 3. etapa

Třetí etapa je od 15:00 do 16:30 hodin, kde děti aktivně pracují ve zvolených kroužcích školní družiny nebo ve sběrném oddělení vychovatelky, která drží zavírací službu.
Za pobyt ve školní družině se dle zákona platí školné 150,- Kč za měsíc a to úhradou na účet školy, kde každé dítě má svůj variabilní symbol, který obdrží u ekonomky školy.

Nabídka kroužků

druzina_aktivacek.png
Aktiváček
Keramika

druzina_turistika.png
Turistický kroužek Zvídálek
Společenské hry

druzina_kremika.png
Sportovní hry pro žáky 1. - 2. tříd
Zábavné tvoření

druzina_kreativita.png
Notička
 Kreativčata

druzina_deskovehry.png
Sportovní hry pro žáky 3. - 5. tříd
Deskové hry Družinoví šikulové
ZS_Zizkova_Krnov_2_500x267.png

Blog družina

Malování na sklo

Rádi si malujeme. Pro tentokrát jsem však zvolili trochu netradiční techniku "windows color" - malování barvičkami na sklo. Malovali jsme motýlky a kdo chtěl, vybral si poté ještě další motiv. Obrázky se dají tvořit na tvrdou fólii, lepit na okna, skleněné dveře či kachličky, prostě všude, kde udělají radost.

Články Družina