Uvodka.png

Šachový turnaj

Ve čtvrtek 16. 12. 2021 se v SVČ Krnov odehrál okresní přebor školních družstev v šachu. Naši školu reprezentoval tým 1. a 2. stupně. V konkurenci  týmů víceletých gymnázií a 2. stupně obsadili žáci 6. - 9. tříd ZŠ Žižkova 5. místo. Tým 1. - 5. tříd se umístil na nádherném 1. místě a vybojoval si tak postup do krajského kola. Všem hráčům blahopřejeme k pěknému výsledku a budeme držet palce v krajském kole.  
Školu reprezentovali tito borci:
1. stupeň: Alena Kadlecová 3. A, Jana  Šlachtová 3. B, Filip Strnad 5. B, Adam Strnad 5. B, Jan Zeman 5. B, Tomáš Hein 2. B 
2. stupeň: Jaroslav Kadlec 6. A, Sarah Kubelová 7 .B, Patrik Doboš 9 .A, Matyáš Novák 9. A, Simon Zachoval 9. A
                                                                                                      Mgr. Martina Šlachtová


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776837.jpg