Uvodka.png

Atletika do škol hravě

Začátkem listopadu odstartoval projekt Českého atletického svazu „Atletika hravě ve škole“. Naše škola se také zapojila. Projekt byl založen na osobní účasti trenérů v hodinách tělesné výchovy, cílem pak bylo obohacení hodin školní tělesné výchovy na prvním stupni a poskytnutí užitečných námětů pro pedagogy.

Atletika v hodinách tělesné výchovy rovná se hra a zábava pro všechny. Děti z 3. B a 4. C si tak užily hodiny s trenérkou, které je moc bavily. Také trenérka byla nadšená z jejich aktivity a spolupráce.

Díky tohoto projektu obdržely učitelky zmíněných tříd novou brožurku Atletika hravě a škola získala atletickou sadu, kterou mohou využívat všichni vyučující.

Galerie


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776842.jpg