Uvodka.png

Pozor, vyletí ptáček!

Fotografie neodmyslitelně patří k našim životům. Zvěčňují důležité i méně důležité momenty našeho života. V animaci, kterou jsme navštívili minulý pátek s našimi deváťáky, jsme se vydali za příběhy fotografií a seznámili se, o čem daná fotografie vypráví. Galerijní animace si kladla za cíl seznámit žáky se smyslem fotografií, které na první pohled mohou působit nečitelným dojmem. Žáci procházeli výstavou s pracovními listy a sbírali indicie a materiály, které jim pomohly rozluštit příběhy skrývající se za fotografiemi. Velký důraz byl kladen na samostatnou činnost žáků.

                                                                                                                         Markéta Ecklová

Galerie


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776815.jpg