Preventivní program Druhý krok

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás informovat, že v letošním školním roce se třída 1.C spolu s dalšími třídami prvního stupně zapojila do preventivního programu s názvem Druhý krok.

Program Druhý krok je zaměřený na rozvoj sociálně-emočních dovedností u dětí na I. stupni ZŠ. V rámci tohoto programu se děti systematicky za podpory vyškoleného pedagogického pracovníka učí být empatickými, vcítit se do situace druhého, dobře komunikovat s ostatními, řešit konflikty, neubližovat druhým a zvládat agresi a hněv. Program napomáhá tomu, aby se všechny děti cítily ve své třídě dobře a vyvarovaly se špatného chování.

Program povede školní psycholožka Mgr. Markéta Kremplová ve spolupráci s třídní učitelkou Mgr. Alenou Paluchovou.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se programu a jeho realizace, můžete se obrátit na školní psycholožku na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefonu: 736 653 003.

Více informací o programu nalezne také na webu školy v záložce Škola - Školní poradenské pracoviště - Školní psycholog: