Jak se Ježečkův palouček seznámil se 7.B

V pátek 10. září si vyrazila třída 7. B na výlet na Ježečkův palouček.

Pod Ježník jsme dojeli městskou hromadnou dopravou a poté následovala zábavná pěší túra na palouček. Dali jsme si malou svačinku a začali jsme hrát super hry.

Nejprve jsme si  představili, že jsme atomy a tvoříme spolu s kamarády molekuly… dost jsme se u toho všichni nasmáli.

Nejzábavnější byla asi „Marshmallow Challenge“, při které jsme měli postavit co nejvyšší věž ze syrových špaget a „marshmallonů“. Jeden tým místo Eiffelovky postavil rybářský prut, ze kterého pak někteří hladovci ochutnávali špagety i marshmallony.

Ze hry na „Baterky“ jsme si odnesli krásnou a pozitivní náladu.

Jeden šikovný spolužák si dokonce změnil design svých krásných bílých bot poté, co se setkal s bahnem.

Cestou zpět ke škole jsme sice jen tak tak stihli bus, ale všichni jsme si to moc užili a také se skamarádili s novými spolužáky.

Byl to super den, jsme rádi, že se nám tak povedl.

Za třídu 7.B napsala Klárka Labašová, Laura Lášová, Terezka Stuchlíková a Lenka Obručová (třídní učitelka)