Uvodka.png

Malí mezi velkými

V rámci projektu Stage 14 proběhla v pondělí 2. prosince akce nazvaná Malí mezi velkými. Téměř 50 žáků 5., 8. a 9. tříd se rozjelo do Opavy na Střední průmyslovou školu stavební, kde pro ně bylo připraveno netradiční vyučování. Žáci pracovali ve třech skupinách. V první části je malíř Ondřej Kočár učil kreslit perem zátiší. Nejlepší výtvarníci v každé skupině byli odměněni hodnotnými cenami. V dalším bloku se učili žáci navrhovat dům na počítači ve programu ArchiCAD. Třetí blok probíhal rovněž na počítačích v geodetických programech. Účastníci akce si také prohlédli pěkné a moderně vybavené prostory školy. Program se našim žákům líbil, pizza všem chutnala. Děkujeme SPŠ stavební Opava za perfektně připravenou akci i za občerstvení.


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776832.jpg