Uvodka.png

Olympiáda JA

V úterý  16. prosince 2014 se v učebně anglického jazyka sešlo 27 odvážných žáků z 6. až 9. ročníku, aby porovnali své vědomosti a konverzační schopnosti v angličtině. Odborná porota se shodla na tom, že všichni žáci předvedli vynikající výsledky. Úroveň letošních výkonů na polích výslovnosti, gramatiky, slovní zásoby a estetiky projevu byla velmi vyrovnaná.
V konverzačním klání  I. kategorie (6. a 7. ročník) se  na prvním místě umístil Jiří Albrecht z 6.B. Druhé místo obsadila Lucie Hanuščáková z 6.B a třetí místo obsadil Ondřej Vybíral z třídy 7.B.

Ve II. kategorii (8. a 9. ročník) se na prvním místě umístil Adam Bobocký z třídy 9.A (v celé soutěži ztratil pouze 4 body), druhé místo obsadil Jan Wiesner z 9.C  a třetí místo obsadila Michaela Petrečková z třídy 9.A.
Do okresního kola, které se bude konat  23. 2. 2015 v SVČ Méďa, postupují tito žáci: Jiří Albrecht, Ondřej Vybíral, Adam Bobocký  a Jan Wiesner. Přejeme jim hodně štěstí!
Závěrem bychom chtěli pogratulovat umístěným žákům a ostatním děkujeme za účast.

English Teachers´Team


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776801.jpg