Uvodka.png

Okresní kolo anglické olympiády

Ve středu 1. března 2023 se ve Středisku volného času Krnov uskutečnilo okresní kolo olympiády v jazyce anglickém. Naši školu reprezentovaly žákyně Anna Paterová ze třídy 6. B a Hana Kolbasová z 9. A. 

Soutěžící museli prokázat své znalosti v gramatickém a poslechovém testu, následovala konverzace v anglickém jazyce před odbornou komisí. Rozhodně se nejednalo o lehký úkol, všichni zúčastnění si však vedli velmi dobře. Skvělých výsledku dosáhly také naše žákyně. Hana se v kategorii II. A (žáci 8. a 9. ročníků) umístila na krásném 6. místě, Anna v kategorii I. A (6. a 7. ročníky) obsadila 7. místo. 

Oběma zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. 


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776865.jpg