Konec školního roku se nezadržitelně blíží, přichází období výletů, cest do ZOO a různých turistických výšlapů. My jsme však zůstali v areálu školy, jsme deváťáci … a tak nějak k sobě patříme, my i tato škola. A věřte, že zážitků si ze stanování na hřišti odnášíme víc než dost.

Galerie

Ve čtvrtek 16. 6. se třída 6. B vydala na školní výlet do Ostravy do velice oblíbeného Landek Parku. Cílem bylo vyzkoušet si, jaké je to sfárat do dolu, vyzkoušet si práci horníka či záchranáře. Cesta vlakem, MHD a procházka kolem řeky byla pro děti náročná, a tak si na závěr mohly odpočinout v obchodním domě Nová Karolina. Děti i paní učitelky si výlet moc užily.
Den po školním výletě si 6. B zkusila spaní ve škole. Po sportovních soutěžích, opékaní všeho možného a hledání pokladu si děti zahrály na schovávanou v prázdné škole. Před filmovým večerem se zachumlaly do spacích pytlů a užily si tak nevšední noc.

Tradiční červnovou akcí konanou na naší škole je Školní T-MOBILE běh. Ani letos tomu nebylo jinak. Ve středu 22. června se tak po desáté hodině vydalo na trať dlouhou přibližně 500 metrů (1. stupeň) a 750 metrů (2. stupeň) zhruba devadesát běžců. Nejrychlejší závodníci obdrželi od Sdružení rodičů a přátel školy medaile a drobné odměny.

Vítězové jednotlivých kategorií:

DÍVKY                          CHLAPCI

1. ročník           1. místo     Dora Strapková               Tomáš Pavlus

2. místo     Tereza Chvojková            Matěj Máčel

3. místo     Nelly Smolková               Jakub Ferenčík

2. - 3. ročník     1. místo     Ela Legerská                   Štěpán Kavan

2. místo     Nikol Žukovská                Jan Straškraba

3. místo     Adéla Andersová              Jakub Hymon

4. - 5. ročník     1. místo     Amy Marčanová               Kryštof Syslo

2. místo     Eliška Zikmundová           Adam Strnad

3. místo     Kamila Nováková             Filip Strnad

6. - 7. ročník     1. místo     Laura Lášová                   Patrik Černoch