V úterý 19. května 2026 se na naší škole uskutečnilo oblastní kolo turnaje ve vybíjené.
Turnaje se zúčastnila čtyři družstva:
Po úvodních zápasech se týmy podle dosažených výsledků rozdělily do semifinálové a finálové skupiny. V boji o třetí místo se střetla družstva z Bruntálu a Města Albrechtic. Vítězství v tomto souboji vybojovala ZŠ Bruntál
Největší pozornost patřila finálovému souboji dvou krnovských škol – domácí ZŠ Krnov, Žižkova a ZŠ Krnov, Smetanův okruh. Finále bylo od začátku velmi vyrovnané, napínavé a plné emocí. Domácí tým byl hnán kupředu fantastickou podporou publika, které vytvořilo skvělou sportovní atmosféru. Právě to pomohlo domácím hráčům dovést finálový zápas do vítězného konce.
Děkujeme všem týmům za skvělé sportovní výkony a těšíme se na shledanou v příštím ročníku tohoto turnaje.