V pátek 15. května se družstva žáků prvního a druhého stupně naší školy zúčastnila Dopravní soutěže mladých cyklistů, která proběhla v SVČ Méďa.
Mezi soutěžní úkoly patřila zdravověda a ošetření zranění v praxi, testy dopravních předpisů, jízda zručnosti a jízda podle pravidel silničního provozu.
Obě naše družstva bojovala s velkým nasazením a k celkovému vítězství jim chybělo jen několik bodů.
Děkujeme všem účastníkům za výbornou reprezentaci školy!