SCREEN

Menu Style

Cpanel

3. oddělení vede paní vychovatelka Renáta Mikošková a pracují zde děti 4. A, B, C.
Hlavní doménou tohoto oddělení je zábava, která své hranice a pravidla hledá ve svém komunitním kruhu, ve kterém řešíme odměnu i napomenutí našeho běžného soužití. Legrace je vždy na prvním místě. Avšak práci různého charakteru bereme taky vážně. Po celý týden žijí naše zvířátka v našem zoo koutku, kterým poskytujeme plnou péči a odbornou pomoc a ošetření.
Dále se věnujeme zdravotnímu cvičení v úterý a středu ráno a sportujeme každou středu a pátek odpoledne v tělocvičně naší školy.
Velmi rádi máme dramatickou výchovu a tak secvičujeme různé scénky a pohádky. Občas objednáme autobus a zveme žáky ostatních oddělení na sobotní výlet za hranice našeho města. Vždy s naučně zábavným programem.
Je nám všem velmi dobře a razíme heslo „Jeden za všechny a všichni za jednoho“ a společně tvoříme své plány.
Každý čtvrtek náš program podpoří ve spolupráci také studentky SPgŠ.