Uvodka.png

Informace o provozu školní družiny v roce 2023/2024

         Školní družina sídlí v budově školní jídelny naproti zdravotnického zařízení. V prvním patře se nachází šest oddělení, které vedou vychovatelky: Veronika Juříčková 1. oddělení, Jana Glösslová 2. oddělení, Alena Schoberová, DiS. a Helena Hájková 3. oddělení, Lucie Vychodilová 4. oddělení, Zuzana Dědicová 5. oddělení, Ivana Pavlacká 6. oddělení a Helena Hájková 7. oddělení.

Školní družina pracuje ve třech etapách

  • 1. etapa

    První etapa od 06:00 do 07:40 hodin, kde dítě může chodit nahodile, bez závazné přihlášky.
  • 2. etapa

    Druhá etapa je od 11:30 do 15:00 hodin, kde děti pracují ve svém oddělení, dle svých plánů pod vedením své vychovatelky. Každé oddělení má svůj specifický časový rozvrh, dle délky vyučování ve škole.
  • 3. etapa

    Třetí etapa je od 15:00 do 16:30 hodin, kde děti aktivně pracují ve zvolených kroužcích školní družiny nebo ve sběrném oddělení vychovatelky, která drží zavírací službu.
Za pobyt ve školní družině se dle zákona platí školné 150,- Kč za měsíc a to úhradou na účet školy, kde každé dítě má svůj variabilní symbol, který obdrží u ekonomky školy. 

Nabídka kroužků

Pondělí

druzina_aktivacek.png
Aktiváček
Kreativčata

Úterý

druzina_turistika.png
Zvídálek
Zábavné tvoření pro žáky 3. - 5. tříd

Středa

druzina_tvoreni.png
Sportovní hry pro žáky 1. - 2. tříd
Zábavné tvoření pro žáky 1. - 2. tříd

Čtvrtek

druzina_deskovehry.png
Deskové hry
Sportovní hry pro žáky 3. - 5. tříd
 

Pátek

druzina_micovehry.png
ZS_Zizkova_Krnov_2_500x267.png

Blog družina

Lady day ve školní družině.
Dne 11. 4. si děvčata ve školní družině užila úžasné odpoledne. Na návštěvu přijela paní Paluchová, která jim ukázala, jak správně pečovat o pokožku pleti. Děvčata dostala do rukou vatový tampónek a samy si mohly vyzkoušet, jak správně si pleť vyčistit. Akce Lady day se jim moc líbila.

Galerie

S dětmi z Aktiváčku jsme si užili krásný sluníčkový den na bazéně a zakončili výbornou zmrzlinou.

Galerie

K zavěšení na dveře, do okna nebo do interiéru, nazdobený drobnými jarními dekoracemi. Co budete potřebovat - věneček bez ozdob, umělé květy různých tvarů i barev, umělé zelené rostlinky, tavící pistoli, ozdobnou stužku…a máte hotovo - doma na vás dýchne hned jaro. Všem dětem se věnečky moc povedly a určitě udělaly doma velkou radost.

Pavlacká Ivana 6. oddělení

Galerie

Strana 1 z 104

Články Družina


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776792.jpg