Informace o provozu školní družiny v roce 2023/2024

Školní družina sídlí v budově školní jídelny naproti zdravotnického zařízení. V prvním patře se nachází šest oddělení, které vedou vychovatelky: Veronika Juříčková 1. oddělení, Jana Glösslová 2. oddělení, Alena Schoberová, DiS. a Helena Hájková 3. oddělení, Lucie Vychodilová 4. oddělení, Zuzana Dědicová 5. oddělení, Ivana Pavlacká 6. oddělení a Helena Hájková 7. oddělení.

Školní družina pracuje ve třech etapách

• 1. etapa

První etapa od 06:00 do 07:40 hodin, kde dítě může chodit nahodile, bez závazné přihlášky.
  • 2. etapa

Druhá etapa je od 11:30 do 15:00 hodin, kde děti pracují ve svém oddělení, dle svých plánů pod vedením své vychovatelky. Každé oddělení má svůj specifický časový rozvrh, dle délky vyučování ve škole.
  • 3. etapa

Třetí etapa je od 15:00 do 16:30 hodin, kde děti aktivně pracují ve zvolených kroužcích školní družiny nebo ve sběrném oddělení vychovatelky, která drží zavírací službu.
Za pobyt ve školní družině se dle zákona platí školné 150,- Kč za měsíc a to úhradou na účet školy, kde každé dítě má svůj variabilní symbol, který obdrží u ekonomky školy.

Nabídka kroužků

druzina_aktivacek.png
Aktiváček
Kreativčata

druzina_turistika.png
Zvídálek
Zábavné tvoření pro žáky 3. - 5. tříd

druzina_tvoreni.png
Sportovní hry pro žáky 1. - 2. tříd
Zábavné tvoření pro žáky 1. - 2. tříd

druzina_deskovehry.png
Deskové hry
Sportovní hry pro žáky 3. - 5. tříd

druzina_micovehry.png
ZS_Zizkova_Krnov_2_500x267.png

Blog družina

Diamantové malování pro děti je kouzelná kreativní technika s krásným výsledkem. Vytvoříte oslnivé obrázky pomocí kamínků zvaných "diamanty". Barevné kamínky lepíte podle vzorů či čísel na předtištěné obrazy. Obrázky vám nejen zútulní domov, ale pomohou také proti stresu. Zároveň je to tvůrčí zábava pro děti.

Lady day ve školní družině.
Dne 11. 4. si děvčata ve školní družině užila úžasné odpoledne. Na návštěvu přijela paní Paluchová, která jim ukázala, jak správně pečovat o pokožku pleti. Děvčata dostala do rukou vatový tampónek a samy si mohly vyzkoušet, jak správně si pleť vyčistit. Akce Lady day se jim moc líbila.

S dětmi z Aktiváčku jsme si užili krásný sluníčkový den na bazéně a zakončili výbornou zmrzlinou.

Články Družina