SCREEN

Menu Style

Cpanel

Máme krásné nové hřiště, a proto jsme vymysleli soutěž určenou pro všechny žáky základní školy Žižkova. Jak už název napovídá, v soutěži půjde zejména o běh. Smyslem je uběhnout na úžasném školním hřišti v průběhu celého školního roku co nejvíce kilometrů.  Vyhodnoceny budou 4 kategorie – 1. stupeň dívky, 1. stupeň chlapci, 2. stupeň dívky a 2. stupeň chlapci. Vítězové jednotlivých kategorií obdrží hodnotnou cenu, o jejíž podobě rozhodnou samotní žáci prostřednictvím školního parlamentu.

Soutěž byla zahájena 18. září 2017 a bude ukončena v neděli 24. června 2018.

Základní pravidla:

1. Běhat můžeš v pondělí, úterý, ve středu a ve čtvrtek za příznivého počasí. Vždy od 14.15 do 17.00. A také v sobotu od 10.00 do 12.00.

2. Svoji přítomnost na dráze nezapomeň nahlásit odpovědné osobě (p.uč. Bednářová, p.Štefková, p.Tököli).

3. Počítej si uběhnutá kolečka, nešvindluj, máš nad sebou dozor, který Tě v případě podvodu vyloučí ze hry.

4. Při odchodu se opět nezapomeň nahlásit odpovědné osobě, aby mohla zaznamenat tvůj výkon.

5. Nezapomínej na pravidla fair play.