Uvodka.png

2. místo v krajském kole vybíjené

Další velký sportovní úspěch zaznamenala naše škola dne 25. 5. 2023, kdy se konalo ve Frýdku-Místku krajské kolo ve vybíjené chlapců 4. - 5. tříd, kam jsem se probojovali po vítězství v okresním kole.

I přes velmi časné ranní vstávání a dlouhou cestu dokázali chlapci proměnit svou snahu a bojovnost ve 2. místo a zisk stříbrných medailí. Navázali tak na dlouholetou sportovní tradici naší školy. Jen o pověstný vlásek jim unikl postup na republikové  finále.

Složení družstva:
5. A - Marek Čarnecký, Dan Ondroušek, Ondra Bedáň, Martin Přasličák, Jakub Ščerba
5. B - Tomáš Zvonek                    
5. C - Kryštof Syslo, Jindra Kavan, Maty Poláček, Ondra Bareš, Jakub Číšecký, Michal Kubica

Všem chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme jim ještě mnoho dalších sportovních úspěchů.

Mgr. Naďa Ručková

Galerie


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776832.jpg