Uvodka.png

Okresní kolo Štafetového poháru

Ve středu 26. dubna zažil krnovský atletický stadion další napínavou bitvu. Tentokrát se v ní utkaly děti z prvního stupně všech krnovských základních škol, které doplnili žáci z Lichnova. Ve hře nebylo nic menšího než postup do krajského kola. Družstva tvořilo 16 dětí z jedné školy a soutěžilo se v kombinovaných štafetách 8x100m a 8x200m. A aby si děti ještě více užily celé dopoledne, soutěžily navíc ještě ve skoku z místa do písku a hodu medicinbalem.
Naši mladí atleti byli velmi úspěšní a odnesli si zlaté medaile ze štafety 8x100m mladší a 8x200m mix. Po sečtení všech časů přidali také zlato za celkové prvenství a zasloužený postup do krajského kola.
V doplňkových disciplínách uspěla děvčata a to Kamila Nováková ve skoku z místa a Adélá Andersová v hodu medicimbalem.

Všem moc gratulujeme 👏 a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
 

 


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776805.jpg