SCREEN

Menu Style

Beseda

Dne 4.6. se v naší škole uskuteční beseda s českým historikem, geografem, kronikářem, vlastivědným pracovníkem a pedagogem Mgr. Vladimírem Bluchou.

Naše škola

Vítejte na stránkách naší školy! Pokud hledáte určité informace, budeme potěšeni, když je zde naleznete. Základní údaje o správě školy, třídách, rozvrhu hodin či vyučujících naleznete na úřední desce nebo v kategorii organizace školního roku. Jestli se chcete dozvědět něco o historii nebo současnosti školy, otevřete si stránky níže.  Zpravodajství o uskutečněných nebo plánovaných akcích, ať už společenských, sportovních nebo jiných zde naleznete také. Stačí trochu pohledat. Snad zde najdete i spoustu dalších zajímavých informací. Cílem stránek je pravdivě informovat veřejnost o činnosti naší školy ke spokojenosti rodičů, učitelů i žáků a také dalších osob, hledajících nezbytné informace.

Virtuální prohlídka interiéru školy.